SATIŞ POLİTİKASI

  1. barfetto.com online satış sistemi üzerinden yapılan tüm satışlar, barfetto.com  güvencesi ile yapılmakta olup, ürün doğrudan firmamız tarafından faturalandırılarak satılmaktadır. 
  2. Ürünlere ilişkin olarak iptal ve iade prosedürü, teslimat koşulları ve satın alıma ilişkin tüm detaylar konusundaki bilgilendirmeler internet sitemizin en alt bölümünde ayrıntılı olarak yapılmıştır. 
  3. barfetto.com internet sitesi üzrinden satın alınan ürünlerin, gecikme olmaksızın teslimata hazır hale getirilerek tüketiciye ulaşması hedeflenmektedir. 
  4. Satın alma işlemleri sırasında yapılan ödeme sürecine ilişkin modüller ucuzmax.com ve firmadan bağımsız olarak, 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir ödeme kuruluşu olan PAYTR aracılığı ile entegre edilmiş olup, en yüksek güvenlik seviyesinde hizmet verilmektedir. 
  5. Yine taksitlendirme ve alternatif ödeme koşullarına ilişkin olarak belirlenen esaslar da bu kapsamda belirlenmektedir. 
  6. Cayma Hakkının nasıl kullanılacağına dair esaslarda Borçlar Kanunu ve Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun esaslarına ilişkin olarak düzenlenmiş olup, bu konuda bir sınırlama yapılmamaktadır. 
  7. barfetto.com satın alım işlemi tamamlandıktan sonra, tüketici tarafından iletilen ekstra bir talep olmadığı sürece, satış sonrası herhangi bir ad altında ödeme talep etmemektedir. 
  8. Tüketicilerin en güvenilir ve rahat şekilde alışveriş yapmalarını, yaparken de müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmayı amaçlayan barfetto.com  iyi alışverişler diler.